İnstagramda Takipçi Satın Alma Hizmetinde Sık Sorulan Sorular


Takipçi Satın Alırsam Bu Anlaşılır Mı ?

Instagram takipçi satın alma hizmetini almak isteyenlerin en çok sorduğu sorulardan biri de , takipçi satın alırsam instagram profilimde bu işlem belli olur mu sorusudur. Fakat, takipci-satin-al.com sitesinin kalitesi ve düzenli takipçi sistemi ile takipçi satın alma hizmetini satın aldığınız kesinlikle belli olmamaktadır. Bunun asıl sebebi ise, takipci-satin-al.com sitesinin kullanıcılarının isteğine bağlı olmakla beraber çeşitli takipçi satın alma hizmetlerinin bulunmasıdır. Özellikle Türk takipçi satın alma hizmetinde hiçbir şekilde takip satın alma hizmetinden yararlanıldığı belli olmamaktadır.

 

Instagram Takipçi Satın Alırsam Hesabım Kapanır Mı ?

 

Takipçi satın alma hizmetinden yararlanmak isteyen kullanıcıların en çok sorduğu sorulardan biri de hesaplarının kapanıp kapanmaması sorusudur. Takipci-satin-al.com sitesinin kalite ve farkıyla ise , bu sorun tamamen ortadan kalkmaktadır. Sitemiz, bu soruna da profesyonel bir çözüm bulmuştur. Normalde instagram hukuk kuralları çerçevesinde, aniden göze çarpan bir instagram artışı olduğu takdirde, instagram yönetimi , o  instagram hesabını kısa sürede kapatmaktadır. Fakat, takipci-satin-al.com sitesi ise, satın alınan instagram takipçilerini, aşamalı bir şekilde instagram hesabınıza göndermektedir ve bu sayede de hesabınız kapanmamış oluyor .

 

Satın Almış Olduğum Instagram Takipçileri Profilimi Takiipten Çıkarlar Mı ?

 

Çok sık sorulan sorular arasında da alınan takipçilerin, kısa süre sonra hesabı takipten çıkması gelmektedir. Hesabı takipten çıkmak, muhtemel olasılıklar arasında geliyor çünkü , sitemizin size göndermiş olduğu takipçiler, %100 gerçek hesaplar olduğu için sizi takipten çıkma olasılığı bulunmaktadır. Fakat instagram bot takipçi satın alma hizmetimizde ise bu olasılık bulunmamaktadır. Tamamen bot hesaplar olduğu için bir kere instagram profilinizi takip ettikleri anda bir daha hesabınızı unfollow edemezler. Bu ve bunun gibi sitemiz hakkında olan sorularınızı sitemiz üzerinden cevaplandırabilirsiniz. Takipci-satin-al.com sitemiz, sizlerin memnuniyeti için %100 kalite ve orijinallik ile sizlere hizmet etmektedir. Sizde, profesyonellik ve kalite açısından en iyisi fakat fiyat açısından en uygununu arıyorsanız, takipci-satin-al.com sitesi tam olarak size göre !

Instagram servislerimiz: