Instagram Takipçi Satış İşlemleri Konusunda Sık Sorulan Sorular


Takipçi Satış İşlemini Gerçekleştirdikten Sonra Site Özel Bilgilerime Erişebilir Mi ?

Takipçi satış işlemi gerçekleştirmek isteyen instagram kullanıcılarının en çok aklına gelen ve en çok endişelendiren sorulardan biri de satış işlemleri gerçekleştirilirken takipçi satın alma sitelerinin , kullanıcılarımızın kredi kartına erişebiliyor olup olmamasıdır. Hatta, piyasada bazı instagram takipçi satın alma hesaplarının talep ettiği ücretten çok daha fazlasını aldığına dair dedikodular dolanmaktadır ve bu söylentiler, instagramdan takipçi satın almak isteyen kullanıcıların kafasına kuşku düşürmektedir. Fakat, takipci-satin-al.com sitesi olarak bünyemizde bulundurduğumu SLS güvenlik önemleri sayesinde sitemiz , hiçbir instagram kullanıcısının kredi kartı bilgilerine erişememektedir. Bu sayede site kullanıcılarımız, rahatlıkla takipci-satin-al.com sitesi üzerinden alım işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

 

Instagram Takipçi Satın Alma İşlemi Gerçekleştirilirken Kullanıcılarımızdan Instagram Hesaplarının Şifresini Talep Ediyor Muyuz ?

 

Sitemizde en çok sorulan sorular arasında ,  sitemizin kullanıcılarından şifre talep edip etmemesi gelmektedir . Takipci-satin-al.com sitesi olarak, hiçbir şekilde kullanıcılarımızın instagram hesaplarının şifrelerini talep etmiyoruz çünkü , bir hesabın şifresini istemek demek, o instagram hesabında her türlü işlemi gerçekleştirmek demektir . Kullanıcılarımız da haklı olarak ,  bu konuda büyük endişeler yaşamaktadır . Hatta bazı takipçi satın alma siteleri, kullanıcılarının instagram şifresini talep ettikten hemen sonra , instagram hesapları çalınıyor , kapanıyor veya instagram kullanıcılarının kişisel bilgilerine erişimleri sağlanmaktadır . Bu sebeple , takipci-satin-al.com sitesi olarak kesinlikle kullanıcılarımızdan instagram hesaplarının şifrelerini talep etmiyoruz ve bu sayede kullanıcılarımız daha güvenli bir şekilde takipçi satın alma , instagram beğeni satın alma , instagram video görüntüleme sayısı satın alma gibi hizmetlerden yararlanabilmektedirler. Ek olarak , bunların haricinde eğer takipçi satın alma işlemi veya diğer hizmetleri  gerçekleştirmek istiyorsanız , ve bunun içinde güvenli bir takipçi satın alma sitesi arayışında iseniz, kesinlikle sizden instagram hesabınızın şifresini talep eden bir siteden alışveriş yapmamanızı öneriyoruz çünkü takipçi satın alma işlemleri çok riskli bir işlemdir ve bu konuda birçok instagram kullanıcısı mağdur olmuştur.

Instagram servislerimiz: