Neden Takipci-Satın-Al.com ?


Piyasada, instagram takipçi satın alma uygulaması sunan birçok site bulunmaktadır . Fakat , birçok takipçi satın alma sitesi ücret aldığı halde, vaat etmiş olduğu hizmeti gerçekleştirmemektedir . Bu sebeple , birçok kullanıcı takipçi satın alırken endişeye kapılmaktadır. Bu yazımızda sizlere , takipci-satin-al.com sitesinin piyasadaki takipçi satın alma sitelerinden farkını ve müşteri memnuniyetini kazanarak , güvenilirliğini sağladığı özellik ve imkanlarından bahsedeceğiz. İlk ve en önemlisi , takipci-satin-al.com sitesi , takipçi satın alma hizmetinden yararlanacak olan müşterilerinden kesinlikle instagram hesaplarının şifrelerini istemez.  Bu sayede instagram hesabınızın çalınması konusunda endişeye düşmenize gerek kalmaz. Takipci-satin-al.com sitesinin diğerlerinden ayrılan bir diğer özelliği ise ödeme yöntemidir. Sitemiz ödeme yaptığınız esnada verdiğiniz tüm bilgileri SSL (Güvenlik Yuva Katmanı) protokol sistemi ile korunmaktanır , hatta bu sistem şifrelenmiştir. Bu şifrelenme sayesinde, banka verilerinize erişim sağlanamıyor ve bu sayede banka verileriniz konusunda duyduğu endişe ortadan kalkmış oluyor . Ek olarak da instagram takipçi satın alma hizmeti , Paypal ile ödeme ayrıcalığını da sitemiz kullanıcılarımıza sunmaktadır. 

Bunların haricinde , takipci-satin-al.com sitemiz kullanıcılarımızın gizliliğine büyük önem verdiği için kişisel bilgilerinizi kesinlikle aboneler veya üçüncü şahıslarla paylaşmaz . Ek olarak , takipci-satin-al.com sitemiz, takipçi satın alma paketini satın aldıktan yaklaşık 1 saat ile 12 saat arasında gerçekleştirilir . Instagram beğeni paketi ise , 1 saat ile 6 saat arasında değişiklik göstermektedir . Otomatik beğeni ise 0 ile 30 dakika arasında gelmektedir . Ek olarak vermiş olduğumuz bilgilerin dışında beğeni veya takipçiler hesabınıza ulaşamaz ise , takipci-satin-al.com sitesinin sizlere sunmuş olduğu çevrimiçi sohbet yoluyla sorunlarınıza çözüm buluyor. Çevrimiçi sohbet sisteminde bulunan müşteri hizmetlerimiz hafta içi ise 09.00 – 17.00 sizlere yüksek kalitede hizmet sunmaktadır.

Çevrimiçi sohbet yolu haricinde ise , kullanıcılarımıza sunmuş olduğumuz iletişim formları bulunmaktadır . Bu iletişim formlarını doldurarak istek veya şikayetlerinizi bizlere iletebilirsiniz . Ekip olarak , müşteri memnuniyetine büyük önem vererek çalışan bir siteyiz .

Instagram servislerimiz: