En İyi 10 Instagram Yemek Sayfası


En İyi 10 Instagram Yemek Sayfası

Instagram İle Yemek Yapmak

Instagram platformu üzerinde yemek yapmamıza yardımcı olacak, Instagram kullanıcılarına farklı alternatifler sunan birçok farklı popüler yemek sayfası bulunmaktadır.

 

Bu Instagram hesapları sayesinde her gün hangi yemeği yapacağımız konusunda uzun arayışlara girmemize gerek kalmadan birçok farklı lezzeti tadabilirsiniz.

En İyi 10 Instagram Yemek Sayfası

  • @nefisyemektarifleri : 7.7 milyon instagram hesabıyla ev hanımlarının ve değişik tarzda yemek tatmak isteyen herkesin mutlaka takip ettiği instagram hesabıdır. Her yemek kategorisinin ayrı ayrı anlatıldığı profesyonel bir sayfadır. Üstelik, her yemek tarifi en ince detayına kadar anlatılmaktadır.

 

  • @yemekcom : Instagram hesabında 2 milyona yaklaşan takipçisi ile Türk instagram yemek sayfaları arasında şüphesiz en çok sevilenler arasında olan hesaplardan birisidir. Eğer sizde profesyonel bir şekilde geleneksel veya farklı lezzetlerde yemek önerisi almak ve bu önerilerin püf noktalarından da haberdar olmak istiyorsanız @yemekcom hesabını takip edebilirsiniz.

 

  • @onedioyemek : Onedio sitesini bilmeyen yoktur herhalde. Bu sayfa da instagramda farklı yemek arayışında olan kullanıcıların takip ettiği sayfalardan birisidir. Tatlıdan ana yemeğe, hamur işinden, farklı içeceğe kadar birçok farklı lezzette yemek paylaşımları yapılmaktadır.

 

  • @cafefernando : Cenk Sönmezsoy’un farklı tarzda olan yemek anlatımları ile ilgi çekici bir hesap olmayı başarmıştır. Yemeklerinizden sonra alışılmışın dışında olan tatlılarla, yemek alışkanlıklarınızı değiştirebilirsiniz.

 

  • @yemekneredeyenircom : Bu instagram hesabı diğer hesaplardan farklı olarak sadece yemek önerisi yapmakla kalmayıp aynı zamanda birçok ünlü mekan keşfi yapıp, takipçilerine de bu mekanları önermektedir. 2 milyon takipçisi bulunan bu hesabın etki alanı oldukça geniştir.

 

  • @happyfoodss : Profesyonel yemek fotoğrafları ve anlatım tarzı ile takip edilmesi gereken bir başka yemek sayfasıdır. Üstelik, 1 milyon takipçisi ve farklı yemek tarifleri ile her geçen gün sayfasını büyütmeye devam etmektedir.

 

  • @gurmexcom : Farklı ülkelerdeki meşhur yemek paylaşımları ve çoğunlukla farklı lezzette olan burger anlatımları ile meşhur olan bir sayfadır. Diğer ülkelerin lezzetlerini denemek istiyorsanız mutlaka takip edilmeli.

 

  • @yemek.sofrasi : Daha çok geleneksel ve sıra dışı tatlıların püf noktasını anlatan kaliteli bir yemek önerisi sayfasıdır.

 

  • @eraykilic : Türkiye’de en iyi gurmelerden biri olan Eray Kılıç’ın kişisel öneri sayfasıdır. Birçok yemek sosu ve pişirme tarzını en güzel şekilde takipçileri ile paylaşmaktadır.

 

  •  @yemektarifi : Daha çok bilindik yemeklerin ve hamur işi paylaşımı ile meşhur olan bir sayfadır. Sizde hamur işi yapmaya meraklıysanız fakat beceremiyorsanız, bu sayfayı takip edebilirsiniz.

Instagram servislerimiz: