En İyi Dünya Turu Yapabileceğimiz 10 Instagram Hesabı


En İyi Dünya Turu Yapabileceğimiz 10 İnstagram Hesabı

Instagram İle Dünya Turu

Instagram üzerinden birçok işlemi gerçekleştirebildiğimiz gibi dünyadaki birçok farklı yeri gezip görebileceğimizi sağlayan öneri niteliğinde birçok kaliteli Instagram hesabı bulunmaktadır.

Bu hesaplar sayesinde, gezeceğimiz yerler hakkında önceden bilgi sahibi olabilme imkanımız bulunmaktadır. Ek olarak, Instagramda birçok gezi turu imkanı sağlayan hesaplar da bulunmaktadır.

En İyi Dünya Turu Yapabileceğimiz 10 İnstagram Hesabı

@civilking : Mehmet Kiralı isimli tüm dünyayı gezip görmüş bir seyyahın profesyonel çekimleri ile herkesle paylaşarak gezi rotası çizmemizi sağlayacak kişisel instagram hesabıdır. 1,1 milyon takipçisi ile instagram dünyasında oldukça popülerdir.

 

@mustafaseven : 1,7 milyon instagram takipçisi ile gezip gördüğü her yeri resmederek tüm dünyadaki farklı kişilerin ve doğasının fotoğrafını paylaşmaktadır

 

@etstur : Ülkemizdeki güzellikleri resmeden bir hesaptır.


@ilkinkaracan : İlk başta İstanbul olmak üzere, birçok farklı ülkenin doğasını ve manzarasını resmeden kişisel bir hesaptır.

 

@sefayamak : Dünyanın farklı yerlerinden kareler paylaşan hayvan, bitki , manzara, insan demeden her şeyi resmeden güzel gezi rotası çizen bir instagram hesabıdır.


@visitgreecegr : Bu hesap, Yunanistan’ın doğal güzellerini, denizi , mimarisini , meşhur yemeklerini detaylı bir şekilde fotoğraflayarak bizlerle paylaşan kaliteli bir instagram hesabıdır.


@yol_bilgileri_dunya_turu : Bu hesabın sahibi Fikret Akpınar isimli bir seyyahın kişisel hesabıdır. Hesabında gezip gördüğü her yerin fotoğrafını paylaşarak diğer instagram kullanıcılarına gezi konusunda öneriler vermektedir.

 

@dunyadegismeden : Bu hesap, dünyada var olan tüm güzellikleri ,sanatı , mimariyi resmeden öneri sayfasıdır.

 

@trakyagezirehberi : Trakya bölgesinde gezip görebileceğiniz eşsiz güzellikleri ve doğası olan tatil planı yapabileceğiniz bir instagram hesabıdır.