Instagram İle Gezmek


Instagram İle Gezmek

Instagramda, doğal güzellikleri ve birçok farklı yerin fotoğrafını paylaşan birçok Instagram hesabı bulunmaktadır.

Bu sayfaları takip eden diğer kullanıcılar, bu fotoğraflara bakarak gitmek istedikleri veya keşfetmek istedikleri yerlerin fotoğrafını görebiliyor ve haberdar olabiliyor.

En İyi 10 İnstagram Gezi Hesabı

  1. @rotasizseyyah : Hesabın sahibi Mehmet Genç isimli hem fotoğrafçı hem de seyyahtır. Yüzlerce ülke gezmiş, bu ülkelerin doğasından yemeğine kadar bilgiler vermiştir. Her gittiği ülkeyi de blog olarak hesabında paylaşmıştır. Sizde kendinize güzel bir gezi rotası çizmek istiyorsanız bu instagram hesabını takip edebilirsiniz.
  2. @gezicigunluk : Hesabın sahibi Aydan Kumpas adlı bir seyahat severdir. Paylaştığı fotoğraflar hem farklı mekanlar hem de doğal güzelliklerle ilgilidir. Hesabın paylaştığı fotoğrafların kalitesi, gözünüze hitap eder.
  3. @bizevdeyokuz : Hesap iki çifte aittir. Gezip gördükleri, yedikleri , içtikleri her şeyin fotoğrafını paylaşan çift, dünya turuna çıkmış ve bu hesabı oluşturmuşlardır.
  4. @yolgunlukleri : Otostop çekerek tüm dünyayı gezen Emre Durmuş’un kişisel sayfasıdır. Gezdiği ve gördüğü her yerin fotoğrafını hesabında paylaşarak, takipçilerine örnek olmaktadır.
  5. @gezgincift : Eğlenceli çiftin kişisel hesabıdır. Çift, seyahat etmeyi çok seven üstelik çalışma hayatını reddedip, kendilerini gezmeye veren ve bu anıları da takipçileri ile paylaşan bir hesaptır.
  6. @oitheblog : İki yakın ortak olarak açtıkları gezi hesabıdır. Sadece gezi fotoğraflarını değil, aynı zamanda birçok doğa fotoğrafı ve estetik güzellikte fotoğraflar paylaşmaktadırlar.
  7. @vizesizgeziyorum : Aykut Aslantaş’ın kişisel gezi hesabıdır. 96 ülkeyi vizesiz gezmiş olan hesap, aynı zamanda birçok gezi avantajını en güzel şekilde kareleyerek takipçileri ile paylaşır.
  8. @gezgininayakizleri : Afrika’dan Avrupa’ya tüm kıtaları gezmiş olan bu sayfanın paylaştığı kareler size büyük ilham kaynağı olacaktır.
  9. @lokalturist : Yine iki yakın arkadaşın ortak gezip gördüğü yerleri karelediği gezi hesabıdır.
  10. @anlamarama : Muhteşem yemek tarifleri ve gezdiği ülkeler ile birçok kişiye ilham olan gezi hesabıdır.

Instagram servislerimiz: