Instagram İle Giriş Yap


Instagram İle Giriş Yap

Günümüzde Instagram kullanmayan kişilerin sayısı bir elin parmağını geçmese de bazı kişiler Instagram ve sosyal medya kullanımını tam olarak bilmeyebilirler.

Instagram’a giriş yapmak oldukça kolaydır fakat Instagrama web sitesi üzerinden veya app store, google store üzerinden giriş yaparken çıkan ana sayfa birbirinden farklıdır.

Bu sebeple, Instagram kullanmayı bilmeyen veya Instagrama yeni üye olmuş bazı kullanıcılar Instagrama giriş yapmayı kaydol seçeneği ile karıştırabilirler.

Bunun haricinde ise girdikleri Instagram hesabından çıktıktan sonra başka bir hesaba nasıl giriş yaparım sorusu da oldukça popülerdir.

Instagrama Nasıl Giriş Yapılır ?

Yukarıda bahsettiğimiz üzere Instagrama web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz veya app store veya google store üzerinden telefonunuza veya tabletinize indirebilirsiniz.

Web sitesi üzerinden Instagram sitesine girdikten sonra giriş yap seçeneğine tıklıyoruz. Daha sonra ise karşımıza çıkan kullanıcı adı ve şifre giriş yerlerine kullanıcı adımızı ve şifremizi girerek hesabımıza giriş yapıyoruz.

Telefonumuza veya tabletimize indirdiğimiz Instagram uygulamasına nasıl gireceğimizden bahsedecek olursak, yine aynı şekilde karşımıza çıkan yerlere kullanıcı adı ve şifremizi girerek giriş yapabiliriz.

Fakat uygulamada birden fazla Instagram hesabına giriş yapabildiğimiz için kullanıcı adımızın yazdığı yere tıklayarak hesap ekle seçeneğine girerek diğer Instagram hesaplarınıza da girebilirsiniz.