Instagram İle Moda


Instagram İle Moda

Instagram’da severek takip edilen hesaplar arasında moda hesapları bir numaradır. Eskiden dergi üzerinden takip edilen güncel moda tarzları, günümüzde Instagram dünyasına giriş yapmıştır.

Instagram platformunda da yüzlerce sevilen moda hesabı bulunmaktadır. En sevilen ve aktif olarak moda paylaşımları yapan hesaplardan kısaca bahsedeceğiz.

En İyi 10 Moda Instagram Hesabı

@modatutkusu : Yasemin Ögün isimli tasarımcının tüm alışveriş tüyolarını , günlük ve yıllık trendleri ve makyaj tüyolarını verdiği yıllardır var olan kaliteli bir instagram hesabıdır.


@billursaatci : Birçok lüks marka ile işbirliği yaparak, kendine kaliteli bir giyim tarzı oluşturmuş olan Billur Saatçi’nin birçok alışveriş fırsatını, indirimi takipçileri ile paylaştığı kişisel instagram hesabıdır.


@cocobolinho : Eşsiz güzelliği ve kaliteli giyim tarzı ile takipçileri ile alışverişten modaya, makyajdan saç tarzına varana kadar her şeyi paylaşan aslında diş hekimi olan Gülnihal Eren’in instagram hesabıdır.


@maritsanbul : Sahip olduğu popüler moda blogunun yanı sıra instagramda da kendine ait bir moda hesabı olmasını isteyen Meriç Küçük’ün ilham veren stilini, sahip olduğu tüm alışveriş bilgilerini paylaştığı instagram hesabıdır. Ayrıca, makyaj yapmayı çok seven Meriç Küçük, makyaj konusunda da takipçileri ile birçok bilgiyi paylaşmaktadır.


@eliftasteknefan : Maskülen tarzı ile oldukça dikkat çeken, tarzını resimleyip tüm takipçileri ile paylaşmayı seven alışveriş sever bir hesaptır.


@candirekli : Erkek moda hesaplar arasında en çok popüler olan, yaptığı farklı tarzla makyajlarla tüm kullanıcılarının beğenisi kazanan ilham kaynağı olan bir instagram hesabıdır.


@nilerturk : Kendisine ait marka oluşturmuş Bej Karaköy’ün sahibi olan instagram dünyasında da oldukça popüler olan ilham kaynağı instagram hesaplarından birisidir.


@rachelaraz : Herkesten farklı, sıra dışı bir tarza sahip olan Rachel’in tüm moda tüyolarını paylaştığı kişisel instagram hesabıdır.


@tugbatunckaya : Hem iç mimar hem de harika bir stilist olan Tuğba’nın tarzını herkesle paylaştığı instagram hesabıdır.