Instagram İle Öğrenmek


Instagram İle ÖğrenmekGünümüzde Instagramın etki alanının genişlemesiyle, eğitim alanında da oldukça yararlı olan birçok Instagram hesabı kurulmuştur. Bu hesaplar sayesinde diğer Instagram kullanıcıları hem Instagramda gezerken hem de birçok bilgiyi kısa yoldan edinmiş oluyor. Bu bilgilerin içeriğinden bahsedecek olursak, hayatımızı kolaylaştıran bilgiler, ders içerikleri vb. 

En İyi 10 Öğretici Instagram Hesabı

@hergun1yenibilgi : 1 milyon takipçisi ile en fazla sağlık ve psikoloji alanında olmak üzere her alanda sıra dışı bilgi paylaşımı yapan kaliteli bir sayfadır.


@pratik_bilgilerr : 3 milyon takipçisi ile günlük hayatımızı kolaylaştıracak pratik bilgiler veren instagram dünyasında çok popüler olan bir hesaptır.


@baskentbey : Bu hesap, üniversiteli bir genç tarafından oluşturulmuş olup hayatımıza yön veren sınavlar hakkında birçok ipucu vererek, bu bilgilerin hafızamızda kalıcı olmasını sağlayacak motivasyon yönergeleri yapmaktadır. Bu sınavlara girecek her gencin takip etmesi gereken hesaplardan bir tanesidir.


@osymsevdiren : Bu hesap, daha çok YKS sınavı üzerine yoğunlaşan fakat ÖSYM tarafından yapılan sınavlar hakkında birçok bilgi vererek öğrencilere yardımcı olan popüler hesaplardan birisidir.


@ingilizce_guzel_sozler : Bu hesap, İngilizce birçok güzel söz paylaşarak hafızamızda kalmasını sağlayan üstelik bu güzel cümlelerle motivasyonumuzu arttıracak paylaşımlar yapmaktadır. Bu hesabı takip ederek, İngilizcenizi geliştirebilirsiniz.


@ingilizcemevim : Bu hesap, akademik İngilizce kurallarından ve kalıp cümle paylaşımı yapan İngilizce öğrenmeye büyük oranda yardımcı olan profesyonel bir sitedir.


@bilgileniyorsun : Güncel ve ilginç bilgiler paylaşarak tuhaf araştırmalardan doğan birtakım bilgiler ile instagram kullanıcılarının büyük oranda dikkatini çeken bir sayfadır.


@hemeningilizce : Kullanıcı adından da anlaşılacağı üzere İngilizce alanında birçok öğretici bilgi ve örnek yararlı İngilizce ders kitabı önerisi yapan bir hesaptır.


@psikolojikitabi : İnsanların ruh durum analizlerini yapan ve psikoloji alanında birçok faydalı bilgi ve yönerge veren kaliteli bir sayfadır.