Instagram Kaydol


Instagram Kaydol

Instagram platformunun günümüzde işlevi oldukça genişlemiştir. Ticari alandan sosyalleşmeye, ek gelir elde etmekten canlı yayın açmaya varana kadar instagram üzerinden her şey gerçekleştirilebilmektedir.

Instagram dünyasının kullanıcılarının her geçen gün artmasıyla beraber birçok kişi de Instagram hesabı açmak istemekte fakat Instagrama nasıl kaydolunacağını bilememektedir.

Bu yazımızda Instagrama en kolay şekilde nasıl kaydolacağınızdan bahsedeceğiz.

Kişisel Veya Kurumsal Instagram Hesabı Nasıl Açılır ?

Öncelikle, Instagram hesabı hem app store üzerinden hem de google store üzerinden telefonunuza indirebileceğiniz ve buradan kayıt yapabileceğiniz bir uygulamadır.

Ek olarak, internet üzerinden Instagram sitesine girerek de hesap oluşturma imkanınız bulunmaktadır. İnternet üzerinden Instagrama kaydolmak için ilk yapmanız gereken Instagram ana sayfasına girdikten sonra hesabınız yok mu kaydol ? seçeneğine tıklamaktır.

Daha sonra ise çıkan sayfada kendinize ait bir kullanıcı adı belirledikten sonra e-posta yoluyla veya cep telefonunuzla Instagram hesabınızı onayladıktan sonra güvenli bir şifre belirliyorsunuz.

Ve doğum tarihinizi girerek Instagram kaydınızı tamamlamış oluyorsunuz. Kaydınızı tamamladıktan sonra ise hesabınızın kitli veya açık olması gerektiğini belirleyip profil fotoğrafınızı seçebilirsiniz.