Instagram Pasta Dünyası


Instagram Pasta Dünyası

Hepimizin bildiği gibi Instagramda birçok farklı kategoride yemek tarifi hesabı bulunmaktadır. Pasta tarifi hesapları da çok sevilen hesaplar arasındadır. Ek olarak, Instagram’da birçok farklı tarzda pasta tarifi veren hesap bulunmaktadır.

Farklı lezzetler tatmak isteyen Instagram kullanıcıları, bu hesapları takip ederek, farklı tarifler öğrenebilmektedirler. Üstelik, bu hesaplar pastaların tüm püf noktalarından bahsetmektedir.

En İyi 10 Pasta Tarifi Instagram Hesabı

@umutsepetim : 2,3 milyon takipçisi ile hem pasta hem de bin bir çeşit yemek tarifi ile gönüllerde taht kuran kaliteli bir instagram hesabıdır.


@sukrankaymak : 4,3 milyon takipçisi ile sadece pasta alanında değil tüm tatlıları ile takipçilerinin ağzını sulandıran yiyecekler hazırlayıp, güzel tarifler veren popüler bir instagram pasta hesabıdır.


@neff_el : 2,1 milyon takipçisi ile pasta severlerin en sık takip ettiği instagram hesaplarından biridir. Sizde her gün farklı lezzet ve görüntüde pasta tarifine erişmek istiyorsanız bu hesabı takip edebilirsiniz.


@pastalimpus : Bu hesapta, sadece pasta ve tatlılar değil aynı zamanda birçok farklı lezzette olan yemek tarif paylaşımları da yapılmaktadır.


@sanati : Hem pasta hem de diğer popüler tatlıların püf noktalarını vererek, takipçilere güzel bir tarif önergesi sunan kişisel instagram hesaptır.


@yemekvepastatarifleri : İsminden de anlaşılacağı üzere, bu hesap başta pasta olmak üzere birçok tatlı tarifinin en ayrıntılı şekilde video ve resimlerle desteklendiği instagram hesabıdır.


@banabirpastayap : Pasta yapımı için sipariş alan ve birçok farklı pasta tasarlayan kaliteli bir instagram hesabıdır.


@pastayapmayageldim : Muhteşem sunumları ve birbirinden renkli farklı pasta tarifleri ile pasta yapmanıza yardımcı kaliteli bir instagram hesabıdır.


@pastayapiyorum : Çok fazla popüler olmasa da yaptığı birbirinden farklı organizasyon pastaları ile bizi büyüleyen bir pasta hesabıdır.