Instagram Takipçi Hilesi Satın Alma


Instagram Takipçi Hilesi nedir ve nasıl alınır ?

Instagram Takipçi Hilesi Satın Alma

Instagram türk takipçi satın alma işlemini gerçekleştirdiğinizde, takipçileriniz bir süre sonra sizi takipten çıkabilirler. Fakat, aktif türk takipçilerin hesabınızı takipten çıkmama ihtimali de vardır. 

Instagram hesabına ve kişisel tercihlerine göre, takipci-satin-al.com sitesi üzerinden aktif türk takipçi veya bot takipçi işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Takipci-satin-al.com sitesi üzerinden almış olduğunuz Instagram takipçi siparişimizde, sitenin sizlere sunmuş olduğu birçok avantaj bulunmaktadır.

Takipçi Hilesi ne zaman aktif ediliyor ?

Instagram takipçi siparişimizde, Instagram takipçi satın al işlemini gerçekleştirirken ödemeyi yaptıktan sonra aktif türk veya bot takipçiler, sitemiz tarafından otomatik olarak 1-3 saat içerisinde onaylanacaktır.

İşlemleriniz sitemiz tarafından onaylandıktan kısa süre içerisinde takipçilerinizin Instagram hesabına düşmesi çok kolay olacaktır. 

Otomatik olarak Instagram hesabına düşen takipçileriniz, kademeli bir şekilde profilinize gelecektir. Satın aldığımız takipçilerin hesabınıza düşmesinin zaman almasının sebebi ise, instagram hesabınızın dikkat çekmemesi ve Instagram takipçi satın alma işlemini gerçekleştirmiş olduğunuzun anlaşılmamasını sağlamaktır.

Ek olarak, Instagram takipçi satın al işlemini edindiğiniz zaman takipçiler, Instagram hesabına hızlı bir şekilde ulaşırsa instagram yönetmeliği tarafından da anlaşılabilir ve bu sebeple hesabınızın engellenip kapanmasına durumu da söz konusu olabilir.

Instagram takipçi hilesi ne zaman hesabıma ulaşıyor?

Takipci-satin-al.com sitesi üzerinden satın almış olduğunuz Instagram takipçi satın al hizmeti, işleme düştükten sonra 1 ile 12 saat süre içerisinde hesabınıza ulaşacaktır.

1-12 saat içerisinde instagram hesabına ulaşan takipçi işlemi gerçekleştirildikten sonra belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize, Instagram takipçi satın al hizmetinin tamamlandığına dair onayla maili gelecektir.

Takipci-satin-al.com sitesinin %100 vermiş olduğu garanti ile Instagram takipçi satın alma işlemlerinizi gerçekleştirmek için takipci-satin-al.com sitesine girerek, aktif türk takipçi satın al, türk takipçi satın alma, instagram bot beğeni , instagram oto beğeni gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Instagram Takipçi Hilesi Satın Alma

 

Instagram servislerimiz: