Instagram Takipçi Silme


Instagram Takipçi Silme

Instagram Takipçi Silme

Dünyanın her bir tarafından milyonlarca kullanıcıya sahip olan Instagram uygulaması, gün geçtikçe bünyesinde bulundurduğu özellikleri arttırmaktadır.

Son zamanlarda kullanıcıların en çok istediği Instagram takipçi silme özelliği, yakın bir zamanda instagram platformuna eklenmiştir.

Önceden Instagram hesabımızda bizi takip etmesini istemediğimiz kullanıcıları engelleyip, daha sonra ise engelini kaldırmak zorunda kalıyorduk. Fakat, Instagram takipçi silme özelliğinin eklenmesiyle hesabımızda istemediğimiz kullanıcıları tek bir dokunuşla takipçi listemizden çıkartabiliyoruz.

Hesabımızda İstemediğimiz Kullanıcıları Nasıl Sileriz ?

Instagram hesabınızda sizi takip etmesini istemediğiniz bir kullanıcı mı var ? Takipçi listenizden çıkartmak mı istiyorsunuz ? Instagramın yeni özelliği, Instagram takipçi silme ile mümkün.

Instagram takipçi silme özelliğinin nasıl gerçekleştirileceğinden bahsedecek olursak, ilk olarak Instagram hesabınızın takipçiler kısmında silmek istediğiniz takipçiyi buluyorsunuz. Daha sonra ise sağ köşesindeki üç noktaya tıklayarak dilediğiniz takipçiyi kolay bir şekilde listenizden çıkartabilirsiniz.

Instagram servislerimiz: