Instagram videoları nasıl İndirilir ?


Instagram videoları nasıl İndirilir

Instagram kullanıcılarının artmış olduğu günümüzde Instagram mecrası, farklı alanlarda yapılan paylaşımlarla da gündemdedir.

Instagram üzerinden yapılan bu farklı paylaşımlardan bahsetmemiz gerekirse, Instagramda ilgi çekici video paylaşımı en popüler paylaşımlardan birisidir. Instagramda gezerken birçok farklı, yararlı, dikkat çekici videoya rastlarız.

Bu videoları sonradan izleyebilmek için bilgisayarımıza ya da telefonumuza indirmek istediğimiz de çözümsüz kalabiliriz.

Instagram Videolarını İndirme Yolları

Instagramdaki istediğimiz videoyu indirebilmek aslında çok kolaydır. Videoları indirebileceğimiz ilk yöntem, https://downloadgram.com sitesini kullanmaktır. Bu video indirme sitesine istediğiniz Instagram video linkini kopyalayarak istediğiniz videoyu indirebilirsiniz.

Bir diğer video indirme yolu ise App Store veya Google Store’dan telefonunuza indirebileceğiniz video indirme programlarıdır. Instagram video indirme programlarına tavsiye verecek olursak; Saveinsta, Insloader ve W3Toys uygulamalarıdır. Bu uygulamaları kullanarak dilediğiniz Instagram videosunu bilgisayarınıza veya telefonunuza indirebilirsiniz.