To order, please contact us on WhatsApp


Biz kimiz ?


Master eğitimimi Nancy'de  Pazarlama ve Satış üzerine tamamladıktan sonra, sosyal ağların ve özellikle Instagram'ın sunduğu potansiyeli çok erken fark ettim. Uzman bir ekip oluşturdum ve Instagram hizmetlerine odaklanan bir şirket kurdum: TAKIPCI-SATIN-AL.COM.

TAKIPCI-SATIN-AL.COM 'u oluşturken, yönettiğim organizasyonun birçok rakibi içerdiğini ve bu kalabalığın arasından sıyrılmanın şüphesiz zor bir iş olacağını, ancak imkansız olmaktan çok uzak olduğunu biliyordum. Kötü niyetli sitelerin yer aldığı çok rekabetçi bir ortamda , ben ve ekibim TAKIPCI-SATIN-AL.COM'un güvenilir ve ciddi bir site duruma gelmesini sağlayacak müşterilerimizin isteklerine cevap verebilen çeşitli hizmetler sunduk ve sunmaya devam edeceğiz.

Buradaki zorluk şöyleydi: Hem hızlı, hem çok kaliteli hem de çok uygun bir fiyata hizmet sunmak. Gerçekten de, bu zamanda bizim sunduğumuz hizmet türleri için rakiplerimiz tarafından çok yüksek fiyatlar sunuluyordu (10.000 takipçi için 1.990, 50.000 abone için 5.000 'ye kadar). Böylece, müşterilerin kendilerine en uygun hizmeti seçebilmelerini sağlayan çeşitli hizmet türleri oluşturduk.TAKIPCI-SATIN-AL.COM,un sunduğu hizmetlerin bu özelleştirilebilir yönünü de vurgulayarak müşteri ihtiyaçlarına ve satın alma gücüne göre özel bir sipariş verme olanağını sağlar.

Ekibimle, müşterilermizin ihtiyaçlarını karşılamak ve böylece TAKIPCI-SATIN-AL.COM'u bu faaliyet alanında ön plana çıkarmak için sürekli olarak yeni hizmetler oluşturuyoruz. TAKIPCI-SATIN-AL.COM'u  seçerek ciddi, vicdanlı ve yetkin insanlarla uğraşacaksınız. Ayrıca, çevrimiçi sohbet yoluyla benimle ve danışmanlarımla doğrudan iletişim kurabileceksiniz.

Bugün ve herzaman, Instagram hesabınızı geliştirmenizde sizi mümkün olan en iyi şekilde desteklemeye kararlıyız. Gözleriniz kapalıyken bile bize güvenebilir ve kendinizi TAKIPCI-SATIN-AL.COM'a  bırakabilirsiniz .

TAKIPCI-SATIN-AL.COM sitesinde görüşmek üzere

Ismail - TAKIPCI-SATIN-AL.COM Kurucusu