To order, please contact us on WhatsApp


Soru-cevap


GÜVENLIK

Hesabım yasaklanabilir mi?

Hayır, teknolojimiz hesabınızı riske atmıyor.

Abone alan popüler sayfaların ve kişiliklerin yüksek yüzdesi nedeniyle Instagram, bunun için tüm hesapları silemez. Instagram ani bir takipçi akışı fark ederse, bazen yeni aboneleri silerek hesabınızı olduğu gibi bırakırlar. Postaları birkaç gün içinde göndererek abonelerinizi yavaş yavaş önleyecek şekilde kolayca önleyebilirsiniz.

Fransız takipçileri satın alarak hiçbir şey riske atmazsınız çünkü kullanılan yöntem% 100 organiktir. Takipçiler ayrıca maksimum güvenilirlik için kademeli olarak gönderilir.

Parolama ihtiyacınız var mı?

Hizmetlerimizden herhangi biri için şifrenize ihtiyacımız yok.

Ödeme güvenli mi?

takipci-satin-al.com adresindeki ödeme tamamen güvenlidir. Ödemeniz sırasında bize ilettiğiniz tüm veriler SSL (Güvenli Yuva Katmanı) protokolü ile korunur ve şifrelenir. Banka verilerinize erişimimiz yok, bunlar bankamıza kodlanmış ve güvenli bir şekilde aktarılıyor.

Buna ek olarak, Paypal ile sipariş verirseniz alıcı garantisine sahipsiniz.

Gizli mi?

Evet, hiçbir durumda satın alma işleminizi ve bilgilerinizi başkalarıyla paylaşmayız.

Hoş olmayan kaynaklardan Instagram takipçileri satın almak doğal olarak şüphelidir. takipci-satin-al.com'de süreci olabildiğince kolay ve şeffaf hale getirmeye adanmış% 100 profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Bizden satın aldığınızda, gizliliğiniz tamamen korunur ve abonelerimiz hesabınıza izin verdiğinizden daha fazla erişemez. Kişisel bilgilerinizi göremezler ve takipci-satin-al.com adresindeki hiç kimse sizden hesap bilgilerinizi istemez.

takipci-satin-al.com olarak gizliliğe büyük önem veriyoruz.

Gönderi durumu

Kampanyam ne zaman başlayacak?

Gelişmiş teknoloji sayesinde takipci-satin-al.com, hesabınızı girdikten sonra siparişinizi hızlı bir şekilde işlemeye başlayabilir. Bekleme süresi tamamen mevcut talebe ve kuyrukta işlenecek sipariş sayısına bağlıdır. Zaman değişebilse de, ilk gönderiler takipçilere sipariş aldıktan sonra 1 saat ile 12 saat arasında yapılır. Otomatik beğenilerin uygulanması için 1 saat ile 6 saat arasında bekleyin (sipariş edilirse).

Instagram takipçileri her gün gönderilir: Fransız takipçileri için günde 30 ila 200 takipçisi ve uluslararası takipçiler için günde 100 ila 1000 takipçisi.

Beğenileri nasıl elde ederiz?

Otomatik beğeniler hizmetinde beğeniler gelecekteki yayınlarınıza gönderilir. Beğeniler genellikle gönderildikten sonra 0 ila 30 dakika arasında gelir. Bazen bunları birkaç saat içinde alırsınız. 24 saat içinde hiçbir şey almazsanız, lütfen çevrimiçi sohbet yoluyla bizimle iletişime geçin.

Takipçilerin gönderimlerini nasıl izleyebilirim?

takipci-satin-al.com, abonelerin günlük postalarını takip etmenize izin vererek Instagram takipçileri satın almanızda size özel bir seçenek sunar. Ekibimiz isteğinizi işlemeyi bitirir bitirmez, erişmenizi ve takip etmenizi sağlayacak bir bağlantı içeren bir e-posta alacaksınız:

- sevk tarihi ve saati
- göndermeden önce sahip olduğunuz takipçi sayısı
- gönderimlerden sonra takipçi sayısının ekran görüntüsü

Böylece, her gün, takipçilerin sayısının evrimini takip edebilecek, siparişin tamamlanıp tamamlanmadığını, evet ise ne zaman vb. Herhangi bir kayıp fark edersek, ertesi gün otomatik olarak telafi edilecektir.

Özel bir hesaba teslim edebilir misiniz?

Hayır. Instagram takipçileri satın almadan önce hesabınızı herkese açık hale getirmenizi istiyoruz. Bu hızlı ve sorunsuz hizmeti garanti eder. Aboneleriniz eklendikten sonra, gizliliği yeniden etkinleştirebilirsiniz ve abone listeniz dışındaki hiç kimse profilinizi göremez.

Instagram takipçileriniz ne kadar iyi?

Fransız takipçileri çok iyi kalitede. Aktif ve gerçektirler ve hesabınızla (örneğin, yorum vb.) Etkileşime girebilirler. Bu piyasada bulabileceğiniz en iyi kalitedir.

Uluslararası takipçiler konusunda postalarımız abone sayınızı artırmayı hedefliyor. Burada, gelecekteki müşterileriniz veya başkaları olabilecek hesapların satılması söz konusu değildir. Tamamen pazarlama ve stratejiktir. Bu nedenle, tüm adların veya hesapların hesabınızda istediğinizle eşleşeceğini garanti edemeyiz. Ana hedef abone sayısını artırmaktır. Daha sonra çok daha nitelikli olacak ve hedefinize uyan ziyaretçilerin dikkatini çekmenize izin verecek olan budur. Uluslararası takipçiler pasiftir.

Gönderilen ve geri ödenen aboneleri, beğenileri veya diğer kullanıcıları durdurabilir veya silebilir miyiz?

Gönderme işlemi başladıktan sonra işlemi durduramaz veya aboneleri, beğenileri vb. Silmek için geri dönemezsiniz. Hizmet başladıktan sonra iptal etmek isterseniz, size geri ödeme yapamayız.

Gelecek günler veya yayınlar için göndermeyi durdurabiliriz. E-posta veya sohbet yoluyla talep edebilirsiniz. Gönderileri iptal etmeye karar verirseniz geri ödeme yapılmaz.

Bize ulaşın

Çevrimiçi sohbet yoluyla veya bu iletişim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sorularınızı cevaplamak için müşteri hizmetlerimiz mevcuttur:

- Pazartesi - Cuma: 09:00 - 17:00
- Cumartesi: Kapalı (ancak açık olabilir)
- Pazar: Kapalı (ancak açık olabilir)

Genellikle 24 saat içinde cevap veririz (hafta sonları hariç).

Bize e-posta veya sitenin çevrimiçi sohbeti aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Danışma

Neden Instagram takipçileri satın alıyor?

Instagram takipçileri satın almak, Instagram gibi bir sosyal ağda güven, saygı ve ilham vermenizi sağlar. Çok sayıda takipçisi olan profilleri gören Instagram kullanıcılarının, yayınlarınız, sizinle iletişim kurmak, sizinle çalışmak vb.Gibi hesabınıza abone olma olasılığı daha yüksektir.

Instagram'da etkileyici olmak veya hatta markalarla çalışmak istiyorsanız, bu + 1000 Instagram takipçisi ile mümkün olabilir. Açıkçası, takipçi sayısı arttıkça, hedefinizin dikkatini çekme şansınız da artar. Benzer şekilde, Instagram'da ürün veya hizmet satmak istiyorsanız, çok sayıda takipçiye sahip olmak bunları daha hızlı satmanıza izin verecektir.

İşletmenizi Instagram'da geliştirmek veya hatta popüler olmak istiyorsanız, Instagram takipçileri satın almak hesabınızı çok hızlı bir şekilde artırmanıza izin verecektir.

Bunu Instagram takipçileri satın almadan yapmak zaman alıcı, sıkıcı, sinir bozucu ve umutsuz olabilir, çünkü şansınız asla olmayacaktır. Saygınlığınızı yavaş yavaş artırmaya çalışıyorsanız bunun ne kadar zor olabileceğini biliyoruz.

Instagram takipçileri satın almak güven vermenize ve hedefinizin dikkatini çekmenize izin verecektir. Böylece, takipçilerinizi daha hızlı ve nitelikli hale getirmiş olursunuz.

Günde dört ila beş kez yayın göndermek yıllarca sürebilir - ve bazı insanlar on yıllarca çevrimiçi işleri için çok az etkiyle harcama yapabilirler. takipci-satin-al.com'u kullandığınızda, sizi hızlı bir şekilde ünlü hale getirebilecek bir profesyonel ekibinden geçersiniz.

Tavsiye edilen miktar nedir?

Tavsiye edilen belirli bir miktar yoktur. Her şey hedefinize bağlıdır.

Önerilen miktar kişiden kişiye değişir. Örneğin, zaten 3000 takipçiniz varsa, 1000 Instagram takipçisi satın almak mantıksız değildir. Ancak, 10 takipçi ile 10.000 arasında giderseniz, şüpheli görünebilir. Neyse ki takipci-satin-al.com, doğal bir etki için aşamalı teslimat sunmak için burada. Çok az aboneniz olsa bile, 500 takipçi için 10.000 Instagram takipçisi kadar sipariş verebilirsiniz. Günde 30-500 arasında takipçi almanızı öneririz.